Kontakt

Marcin Janik - profesjonalne wsparcie prawne

Bez doświadczonej pomocy prawnej, pozytywne rozstrzygnięcie sprawy na twoją korzyść może być utrudnione. Z pomocą przychodzi nasza kancelaria, dzięki której znacznie łatwiej jest przeprowadzić procesy sądowe. Przy ulicy Dąbrowskiego (Częstochowa) proponujemy konsultacje z różnych dziedzin prawa karnego, ustaw regulujących kwestie cywilne i związane z kodeksem pracy, a także problemów z zakresu prawa rodzinnego. Zagwarantować możemy wysoką etykę pracy, dużą skuteczność i dyskrecję na każdym etapie.

Janik Kancelaria zawsze w twojej sprawie

Chętnie udzielamy wsparcia na wielu płaszczyznach prawnych. Możemy wystąpić w roli przedstawiciela klienta podczas rozprawy karnej, podczas której wszelkimi dostępnymi środkami będziemy udowadniać słuszność jego stanowiska. Ochroną prawną otaczamy także podmioty gospodarcze, uczestnicząc w przeprowadzaniu procesów finansowych, spraw roszczeniowych oraz sporów z kontrahentami.

Stoimy również na straży praw osób zatrudnionych, które w przypadku naruszeń związanych z kodeksem pracy mogą zgłosić się do nas po merytoryczne wsparcie. Udzielamy opinii dotyczących formularzy umów związanych z kupnem nieruchomości, sprawdzimy także zgodność przeprowadzanego procesu sprzedaży lub najmu budynków.

Możemy wesprzeć klienta również w przypadku rozwiązywania problemów rodzinnych, w których pomoże Marcin Janik. Adwokat chętnie zajmuje się sprawami rozwodowymi, rozprawami o alimenty oraz kwestiami związanymi z przestępczością nieletnich.

Marcin Janik – adwokat z pasją

Problemami klientów zajmie się nasz profesjonalny zespół, który posiada spore doświadczenie w zakresie prawa. Założycielem kancelarii jest Marcin Janik. Adwokat to jednocześnie absolwent Wydziału Nauk Społecznych Uniwersytetu Śląskiego oraz Wydziału Prawa i Administracji.

Placówka współpracuje z wysoko wykwalifikowanymi adwokatami. Połączenie ich wiedzy oraz doświadczenia pomaga rozwiązać problemy dotyczące różnych gałęzi i aspektów prawnych. Obsługujemy zarówno osoby prywatne jak i przedsiębiorstwa, zapewniając im porady, możliwość przygotowania niezbędnych dokumentów oraz reprezentowania stanowiska klienta podczas rozprawy.

Częstochowa ul. Dąbrowskiego – to tutaj działamy!

Prowadzimy kancelarię w łatwo dostępnym miejscu w pobliżu centrum miasta. Nasi adwokaci dostępni są w każdy dzień roboczy, można więc bez problemów umawiać się na pierwszą konsultację i ustalenie szczegółów dalszej współpracy.

Dbamy nie tylko o profesjonalne wsparcie prawne klienta, lecz także o dostosowanie opłat za usługi do jego potrzeb. W zależności od stopnia zaawansowania problemu, stawki ustalamy indywidualnie. Zawsze jednak można liczyć na wysoką jakość pracy przy bardzo korzystnych cenach.

Można się z nami skontaktować osobiście, telefonicznie lub mailowo. Wystarczy jedynie ustalić dogodną datę oraz przygotować potrzebne do nakreślenia problemu dokumenty. Nasi specjaliści postarają się wyjaśnić wszystkie wątpliwości tak, aby każdy klient był usatysfakcjonowany.