Pogotowie aresztowe

Potrzebna pilna pomoc prawnika? Częstochowa zapewni pogotowie prawne!

Nasza kancelaria udziela wsparcia osobom, które znalazły się w potrzebie, to znaczy zostały zatrzymane w ramach czynności CBA, CBŚ, ABW lub Policji. Bardzo często w takich sytuacjach towarzyszą silne emocje, prowadzenie rozmów i składanie jakichkolwiek wyjaśnień bez wsparcia prawnego jest w tym wypadku niewskazane. Pogotowie aresztowe prowadzi całodobową infolinię, pod której numer +48 793 668 429 można dzwonić w dowolnym momencie. Po skontaktowaniu się z funkcjonariuszami i ustaleniu powodu zatrzymania, adwokat zdecyduje się podjąć określone działania dostosowane do sytuacji. Wszystkie dalsze operacje uzgadniane są z naszym klientem. Pogotowie karne Częstochowa gwarantuje całodobową pomoc prawną W przypadku nagłych czynności funkcjonariuszy, najistotniejszą kwestią jest zachowanie opanowania. Składnie jakichkolwiek wyjaśnień pod wpływem emocji jest niewskazane. Dlatego wszelkie zeznania najlepiej udzielać po kontakcie z prawnikiem.

Nasza kancelaria oferuje pomoc prawną m.in. podczas:

  • nagłego przesłuchania w charakterze podejrzanego,
  • udziału w przedstawieniu obciążających zarzutów,
  • przeszukania mienia klienta,
  • widzenia z osobą znajdującą się w areszcie tymczasowym,
  • udziału klienta w posiedzeniu aresztowym.
pogotowie aresztowe częstochowa

Skuteczne pogotowie aresztowe – Częstochowa może liczyć na wsparcie!

Jeśli jesteś świadkiem sytuacji, w której istnieje nagła potrzeba pomocy prawnej, przede wszystkim zachowaj chłodny umysł. Większość ludzi nie posiada odpowiedniej wiedzy prawnej potrzebnej do skutecznego składania zeznań, dlatego wcześniej należy omówić dany problem z pełnomocnikiem.

Co zatem powinieneś zrobić?

  • Krok pierwszy – poinformuj osoby prowadzące czynność o chęci przeprowadzenia czynności z udziałem adwokata.
  • Krok drugi – skontaktuj się z naszym pogotowiem aresztowym, dzwoniąc pod numer +48 793 668 429. Jeśli bezpośredni kontakt będzie utrudniony, możesz skorzystać z pomocy najbliższych (zaufanej osoby).
  • Krok trzeci – cierpliwie czekaj na przyjazd adwokata, nie wdając się przy tym w rozmowy z funkcjonariuszami. Pamiętaj! W takiej sytuacji masz prawo do odmowy składania wyjaśnień oraz prawo do obrony!

Pogotowie karne pomoże na kolejnych etapach zatrzymania

W ramach prowadzonego przez służby postępowania, może dojść do zatrzymania osoby podejrzanej. Również na tym etapie, kancelaria udzieli wsparcia. Adwokat zadba o prawidłowy przebieg przesłuchania i skontroluje sposób dopełnienia obowiązków funkcjonariuszy względem zatrzymanego. Obecność prawnika pozwoli także zredukować poziom stresu, co jest kluczowe gdy chodzi o szybkie rozwiązanie problemu.

W niektórych sytuacjach może zaistnieć konieczność zatrzymania potencjalnych dowodów sprawy i przeszukania podejrzanego oraz jego mieszkania. Czynności te nie należą do komfortowych, dlatego warto mieć obok siebie doświadczonego prawnika, który będzie stanowił wsparcie.

Naszym zadaniem w takich sytuacjach jest kontrola przeprowadzenia czynności przez funkcjonariuszy oraz udzielenie wskazówek dotyczących kolejnych kroków postępowania. Adwokat przedstawi także klientowi informacje odnośnie formy zaskarżenia czynności oraz możliwe sposoby odzyskania zabranego mienia.

pilna pomoc prawnika częstochowa