Prawo karne – badania laboratoryjne

Pomoc adwokata w sprawie dotyczącej błędów medycznych:

Błąd w sztuce lekarskiej to sytuacja, w której osoba fizyczna doświadcza uszczerbku na zdrowiu, w wyniku nietrafionej pomocy lekarskiej bądź jej braku. Tego typu błędu może dopuścić się nie tylko lekarz medycyny, ale i stomatolog, pielęgniarka, położna lub ratownik medyczny. W naszej kancelarii specjalizujemy się w prawie medycznym, ze szczególnym uwzględnieniem spraw dotyczących błędów lekarskich.

Jeżeli zostałeś niewłaściwie zdiagnozowany, poddano Cię niewłaściwemu leczeniu lub rokowania lekarza prowadzącego w związku z Twoją były błędne, adwokaci z naszej kancelarii pomogą Ci uzyskać odszkodowanie, bądź zadośćuczynienie za błąd w sztuce lekarskiej.

Pomoc adwokata w podważeniu opinii biegłego:

Biegły sądowy to osoba bardzo wysoko wykształcona, która udziela fachowych opinii, dotyczących przebiegu wyjaśnianej sprawy. Jest autorytetem w swojej dziedzinie. Należy jednak pamiętać, że nikt nie jest nieomylny, a pomyłki się zdarzają zwłaszcza wtedy, kiedy na opinię trzeba czekać przez wiele miesięcy – co się zdarza, ponieważ biegli nie mają określonego czasu na jej wydanie.

Jeśli masz wątpliwości dotyczące prawidłowości wydanej opinii, skontaktuj się z prawnikiem, który posiada doświadczenie z zakresu, w którym specjalizuje się powołany biegły.

W naszej kancelarii stawiamy na dobrą znajomość genetyki sądowej i pomagamy w sprawach karnych, w których konieczne jest przeprowadzenie badań DNA. Wiemy, co powinno znajdować się w opinii biegłego, a język, którym posługują się specjaliści z tego zakresu, nie ma dla nas tajemnic.

Dlatego jeśli nie zgadzasz się z opinią wydaną przez biegłego sądowego – przyjdź do naszej kancelarii. Zapoznamy się z Twoją sprawą i zaproponujemy, co możemy w tej sytuacji dla Ciebie zrobić.

prawo karne badania laboratoryjne

Badania laboratoryjne w prawie karnym:

Badania laboratoryjne zrewolucjonizowały współczesne sądownictwo i od pewnego czasu, badania DNA stanowią jedne z najsilniejszych dowodów w sądzie. Aby właściwie z nich skorzystać, niezbędne jest wsparcie doświadczonego adwokata, znającego podstawy genetyki sądowej.

Oferujemy kompleksową pomoc z zakresu prawa karnego. Jeżeli materiał dowodowy w Twojej sprawie karnej będą stanowiły wyniki badań genetycznych, skontaktuj się z nami. Specjalizujemy się w prawie karnym oraz w badaniach laboratoryjnych.

Genetyka sądowa – najlepszy adwokat z tego zakresu:

Badania za zakresu genetyki sądowej to nasza specjalność. Jesteśmy dobrze wykwalifikowanymi adwokatami z tego zakresu i udzielamy wsparcia w interpretacji tego typu badań oraz proponujemy związaną z nimi linię obrony.

Wierzymy, że dzięki doskonałej znajomości podstaw dziedziny, jaką jest genetyka sądowa, możemy skuteczniej pomagać naszym klientom, ponieważ jesteśmy przeszkoleni z rozumienia często najważniejszego dowodu w całej sprawie.

pilna pomoc prawnika częstochowa